Rozcestník Blogerů

Rozcestník Blogerů

Vítejte na stránce bezplatné společné iniciativy autorů blogů publikujících zejména články.

Na „rozcestník“ smí patřit blog autora, který splňuje následující kritéria:

- Častá aktualizace
- Články obstojné kvality, srozumitelné širší veřejnosti
- Zvládnutá grafická stránka blogu
- Blog musí obsahovat minimálně dvacet příspěvků
- Přehledné řazení pro rychlou orientaci
- Publikovat pouze vlastní nepřevzaté texty
- NEpornografický obsah.
 

Rozcestník vychází vstříc čtenářům i autorům, usnadňuje čtenářům kolovat po kvalitních stránkách se smysluplným obsahem. Autorům pak přivádí na stránky ty čtenáře, kteří se opravdu zajímají, rádi čtou a komentují texty.

Iniciativa „Rozcestník blogerů“ jde proti současnému trendu upadající kvality blogů, vzájemného kradení si textů a povrchních spíše diváků, než čtenářů. „Rozcestník blogerů“ získává zapálené čtenáře a navádí je na blogy, kde naleznou svůj „čtivý pokrm.“

Technická stránka věci je velmi jednoduchá: každý na své stránky vložíme dobře viditelný odkaz na blog svého "Rozcestníkového souseda“, tak se vytváří přibližný kruh v kterém se čtenář může snadno orientovat, seznamovat se s obsahem jednotlivých blogů a ukládat si RSS kód nejzajímavějších blogů. Kdykoli může svou „jízdu po dálnici“ přerušit a znovu na to stejné místo navázat příště, protože odkazy (ukazatele) se na naší „blogerském rozcestníku“ mění jen velmi zřídka.

Cílem „Rozcestníku blogerů“ není kvantita, ale kvalita. Neslibujeme nikomu stovky příchozích „diváků“, kteří jeho blogu budou věnovat pozornost maximálně několik sekund. Ukazatelem úspěchu pro nás není vysoká statistika návštěvnosti, ale spíš reakce čtenářů v komentářích a anketách pod články.

 
TOPlist